Chceš rozvíjať svoje schopnosti v BIM?

Chceš zažiť atmosféru integrovaného navrhovania budov?

Chceš tvoriť virtuálnu realitu?

Hľadáme

– Projektant/ka, Architekt/ka – Revit

– Stavebný/á cenár/ka a prípravár/ka stavieb

Informácie o ponúkaných pracovných pozíciach

Pozícia 1

Projektant/ka – Stavebný/á inžinier/ka alebo architekt/ka

Náplň práce

  • vytváranie, správa a úprava BIM modelu
  • návrh a spracovanie návrhu architektonického diela
  • vypracovanie projektovej dokumentácie pre všetky stupne konaní
  • výber, komunikácia a koordinácia s dodávateľmi, projektantmi odborných častí projektov a úradmi
  • konzultácia s klientom alebo poverenými zástupcami
  • výjazdy na miesta konzultácie, stavbu…
  • tlač a záverečné spracovanie projektu
  • autorský dozor
  • zameriavanie objektov
  • vzdelávanie seba ako aj členov tímu
  • pomocné administratívne práce
  • drobné pomocné práce v rámci ateliéru

Termín nástupu

ASAP

Miesto práce

Galvaniho 12B, 821 04 Bratislava

Druh pracovného pomeru

Mandátna zmluva k živnosti

Ponúkaný plat

na faktúru

850€ – 1250€

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

  • záujem rozvíjať sa v BIM a v programe Revit
  • dobré komunikačné schopnosti
  • dochvíľnosť a presnosť
  • cit pre ochranu zdravia a prírody
  • neustála snaha vzdelávať sa a pracovať na sebe a na svojom sne

Minimálne požiadavky na úroveň práce s odborným programom:

  • Revit – pokročilý (expert výhodou)
  • 3ds Max – pokročilý / alebo iný program pre 3d spracovanie
  • Adobe Photoshop – pokročilý
  • AutoCAD – pokročilý
  • MS Office – pokročilý
  • MS Project – začiatočník výhodou

Pozícia 2:

Stavebný cenár, Prípravár stavieb_absolvent/junior

Náplň práce

  • návrh a spracovanie návrhu harmonogramu, plánu organizácie výstavby, rozpočtu architektonického diela
  • vypracovanie projektovej dokumentácie pre všetky stupne konaní profesií stavebné cenárstvo a príprava stavieb
  • konzultácia s klientom alebo poverenými zástupcami

ASAP

na faktúru

  • Revit – začiatočník
  • Cenkros – pokročilý
  • MS Project – začiatočník / pokročilý
  • Skúsenosť s účtovnými programami výhodou

Informácie o pracovnom mieste

Bonusy

  • predplatné karty pre športové aktivity
  • 10% bonus pri dodržiavaní dobrého výkonu
  • 20% bonus pri nadštandardných výkonoch
  • preplácanie nákladov na stravu
  • podiel na zisku zo získaných zákaziek
  • bonusy a odmeny z fondu vedúceho

Iné výhody

  • BIM a VR projektovanie
  • podpora osobného rastu a vzdelávania
  • možnosť dlhodobej spolupráce
  • práca v príjemnom a zdravom pracovnom prostredí
  • prideľované osobné ochranné pomôcky na stavbu
  • pravidelné polročné akcie no podporu rozvoja tímu
  • mesačné spoločné športové aktivity
  • káva, čaj, ovocie a vitamíny na pracovisku zdarma
  • osobný prístup

Doplňujúce informácie

Posielajte nám štrukturovaný životopis (ideálne europass) a výber výstupov z vašich prác v Revite.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. / mailovej adrese uvedenej nižšie.

Telefón: +421 908 976 061

E-mail: res@darslovensko.sk